ЧОТИРИ ПОКОЛІННЯ ЗІ СВІТУ СКЛА

ПЕРШЕ ПОКОЛІННЯ

Йоганн Фрідріх Трьош (Johann Friedrich Trösch 1874-1954) закладає основу для сімейного підприємства Глас Трьош в 1905 році. Завдяки підприємливості, далекоглядності і готовності до ризику, підприємство міцно стає на ноги і продовжує вдосконалюватися.

ДРУГЕ ПОКОЛІННЯ

Рудольф Фрідріх Трьош (Rudolf Friedrich Trösch 1907-1992) управляє підприємством в неспокійний час. Незважаючи на це він розширює виробничу програму такими продуктами як дзеркалa, скляні розсувні двері і перегородки.

ТРЕТЄ ПОКОЛІННЯ

Хайнц Трьош (Heinz Trösch) очолює фірму в 1951 році. До цього часу на підприємстві працює 25 чоловік. Склопакет є найважливішою розробкою того часу.

ТРЕТЄ ПОКОЛІННЯ

Ервін Трьош (Erwin Trösch) слідує за своїм братом Хайнцом в 1958 році. Брати розвивають свій бізнес Глас Трьош до провідного сімейного підприємства в Європі. Компанія стає одним з найбільш значних роботодавців в Оберааргау. Поступово в експлуатацію вводяться нові виробничі підприємства в Швейцарії та Німеччини.

ЧЕТВЕРТЕ ПОКОЛІННЯ

Еріх Трьош (Erich Trösch), генеральний директор, президент правління. Будівництво власного заводу з виробництва листового скла, що забезпечує незалежні поставки листового скла для концерну. Основна увага приділяється забезпеченню першокласної якості і постійній клієнтоорієнтованості. Глас Трьош - провідне сімейне підприємство Європи по виробництву і переробці листового скла