ХРОНІКИ СВІТУ СКЛА

1905

Заснування фірми в Бюцбергу, Швейцарія, Іоганном Фрідріхом Трьош (Johann Friedrich Trösch), спеіалістом з виробництва графічного скла і винахідником процесу перенесення малюнків на скло і фарфор.

1938

Син Рудольф Фрідріх Трьош (Rudolf Friedrich Trösch) у другому поколінні заснував сьогоднішнє акціонерне товариство і заклав основу для майбутнього промислового розвитку завдяки фабриці по шліфуванню скла та виробництва дзеркал.

1956

Третє покоління, Хайнц і Ервін Трьош (Heinz, Erwin Trösch) заклали основу для успішного розширення сімейного підприємства за допомогою перспективного виробництва склопакетів. У період з 1950 по 1990 р.р. фірма систематично розширювала виробництво склопакетів.

1977

Початок серійного виробництва лобового скла SWISSLAMEX. Trösch Autoglas стає партнером для багатьох авторемонтних майстерень.

1978

Початок виробництва гартованого скла SWISSDUREX. Трохи пізніше - виробництво триплекса і куленепробивного скла SWISSLAMEX. У той момент на виробництвах групи компаній Глас Трьош працює 330 співробітників.

1986

Початок виробництва енергозберігаючого покриття за технологією вакуумного напилення під маркою СІЛЬВЕРСТАР (SILVERSTAR). Пізніше налагодження виробництва сонцезахисного  покриття САНСТОП (SUNSTOP) і антиблікового покриття ЛЮКСАР (LUXAR).

1995

Дипломований інженер Еріх Трьош (Erich Trösch), як представник 4-го покоління, будує в Хомбурге (Франція) перший завод з виробництва листового скла EUROGLAS. Продуктивність становить 500 тонн листового скла в добу. Через 90 років з моменту заснування на сімейному підприємстві працює близько 1380 осіб.

1997

Введення в експлуатацію другого заводу з виробництва листового скла EUROGLAS в Німеччині в м Хальденслебен недалеко від м Магдебург (Німеччина).

2001

Купівля групи підприємств по виробництву склопакетів і обробки скла Швабенглас (Schwabenglas) в Німеччині. Кількість співробітників групи Глас Трьош становить 2500 чоловік.

2006

Введення в експлуатацію третього заводу з виробництва листового скла EUROGLAS в Німеччині в м Остерведдінген.

2007

Розширення виробництва триплексу. Введення в експлуатацію нових заводів EUROLAMEX в м. Остерведдінген (Німеччина) і SWISSLAMEX в м. Бютцберг (Швейцарія).

2008

Придбання першого підприємства по виробництву склопакетів в Україні Лайнвуд (LineWood) м. Артемівськ У групі Глас Трьош працює 3110 чоловік.

2009

Введення в експлуатацію четвертого, найбільшого заводу з виробництва листового скла EUROGLAS з продуктивністю 1001 тонна листового скла на добу в Польщі, м Уязд. У той час в Німеччині розпочато виробництво фотогальванічного скла для сонячних батарей - 400 тонн на добу.

2010

Придбання групи підприємств Еврогласс - дев'ять найбільших заводів з виробництва склопакетів в Україні та одного заводу в Молдавії. Кількість співробітників групи Глас Трьош становить вже 4600 чоловік.

Група Глас Трьош налічує понад 60 виробничих підприємств, розташованих в Швейцарії, Німеччині, Франції, Польщі, Україні та Молдові.

2013

2013 рік
Після реінтеграції заводів EuropTec з підрозділом технічного скла у групі Glas Trösch зараз працює 5100 співробітників.

Архів