Якість - для нас найвища заповідь

З 2010 року на всіх підприємствах групи Глас Трьош в Україні та Молдові впроваджена і успішно працює галузева система менеджменту якості. Провідні фахівці пройшли підготовку на головних підприємствах в Швейцарії і Німеччини. На всіх підприємствах функціонує система внутрішнього контролю та контролю готової продукції, що в поєднанні з високою кваліфікацією виробничого персоналу гарантує випуск високоякісної продукції. У 2011 році додатково впроваджена система менеджменту надійності.

Стратегія компанії Глас Трьош - виробляти якісні склопакети для енергоефективних вікон в Україні. Нижче описані основні принципи системи контролю якості, впровадженої на всіх наших підприємствах в Україні.

Система менеджменту якості - одна з найважливіших складових щодо забезпечення споживчих характеристик товару, які надають йому здатність задовольняти обумовлені або передбачувані потреби. Важливими чинниками при цьому є: контроль якості на всіх етапах створення продукції, оперативне реагування на проблеми з якістю.

Уникнути високозатратних за своєю суттю переробок і / або виправлень дозволяє система управління якістю (TQM - Total Quality Management). Виходячи з цього, система контролю якості була розроблена, адаптована і впроваджена на всіх підприємствах групи Глас Трьош в Україні та Молдові на базі Європейського нормативу EN1279. Завдяки цій системі компанія Глас Трьош зарекомендувала себе як надійний виробник якісних склопакетів в Україні.

Випробування і перевірки включають в себе: вхідний контроль (контроль якості матеріалів), процес-контроль (контроль виробництва) і вихідний контроль (контроль якості склопакетів).

Вхідний контроль починається в центральній лабораторії групи компаній в Швейцарії, де проводять випробування всіх матеріалів, які використовуються в процесі виробництва. Всі підприємства, без винятку, можуть використовувати тільки ті матеріали, які успішно пройшли перевірку в цій лабораторії. Надалі, на кожному підприємстві є власна лабораторія з усіма необхідними для перевірки приладами й інструментами, що проводить вхідний контроль кожної партії матеріалів.

Вхідний контроль

Вхідний контроль починається в центральній лабораторії групи компаній в Швейцарії, де проводять випробування всіх матеріалів, які використовуються в процесі виробництва. Всі підприємства, без винятку, можуть використовувати тільки ті матеріали, які успішно пройшли перевірку в цій лабораторії. Надалі, на кожному підприємстві є власна лабораторія з усіма необхідними для перевірки приладами й інструментами, що проводить вхідний контроль кожної партії матеріалів.

Процес-контроль

На кожному робочому місці постійно проводиться візуальний контроль застосовуваних деталей і матеріалів, чітко визначені критерії придатності напівфабрикатів на кожній операції. Наприклад, оцінка якості гнучкої дистанційної рамки (відсутність зламів, складки припустимі), якості поверхні скла - відсутність подряпин, відколів, плям і т.д., оцінка змішування компонентів вторинного герметика (відсутність розводівь, т.зв. мармуровості). 

Первинний герметик

Об'єктивний контроль проводиться вимірювальними методами для підтвердження правильності процесу. Первинний герметик - кількість, що наноситься на одиницю довжини дистанції визначається внутрішніми нормативними документами (виходячи з необхідності отримати достатньої ширини шар після пресування). Тест проводиться щодня для кожного з місць нанесення даного компонента, результат документується.

Вторинний герметик

Вторинний герметик - твердість його після застигання повинна відповідати даним виробника, вона може бути виміряна приладом типу дюрометр. Міцність з'єднання скла з дистанційним профілем за допомогою вторинного герметика випробовуються на розривних пристроях методом розтягування при зусиллі 0,3 Мпа протягом 10 хв (це не стосується силіконових герметиків). Випробуванню підлягають зразки для кожного робочого місця, де використовується вторинний герметик. Перевіряється адгезія і по склу та по дистанції. Тест щоденний, результат документується.

Молекулярне сито

Визначення здатності абсорбувати вологу методом вимірювання «Дельта - Т». Його величина - дані виробника. Тест проводиться щодня для кожного робочого місця щодо заповнення дистанції молекулярним ситом, результат документується.

Жорсткість води

Жорсткість води для миття скла визначається її провідність на рівні десятків мікросіменс. Тест проводиться щодня, результат документується. Додавання будь-яких миючих засобів не допускається.

Рівень заповнення інертним газом

Якщо дана операція застосовується, результат повинен бути не менше 90%. Перевіряються склопакети з кожної лінії окремо, не раніше ніж через 12 годин після заповнення газом, результат документується.

Маркування

Будь-який якісний товар повинен мати своє обличчя - маркування для підтвердження якості, достовірності та уникнення підробок чи підмін. Даний момент був врахований і тепер всі склопакети, вироблені на підприємствах групи Глас Трьош в Україні, мають відповідне маркування на видимій стороні дистанційного профілю: GLAS TRÖSCH SWISS TECHNOLOGY.

Вихідний контроль

Вихідний контроль проводиться вибіркою необхідної кількості склопакетів і перевіркою їх параметрів відповідно до встановлених даних в нормативній базі України. При цьому регулярно перевіряється технічний стан обладнання, періодичність і повнота проведених регламентних робіт і документування цього процесу. Всі результати перевірок щодня записуються.

Всі підприємства групи Глас Трьош в Україні мають сертифікати відповідності УкрСЕПРО, які служать підтвердженням того, що продукція відповідає встановленим вимогам стандартів ДСТУ, ГОСТ, ТУ і т. д.

ЦЕНТРАЛЬНИЙ ОФІС КОМПАНІЇ ГЛАС ТРЬОШ УКРАЇНА

вул. Машинобудівна, 50і
03067 Київ
Гаряча лінія: 0-800-30-40-20


info@glastroesch.ua