WINDO KYIV Conference III

23.02.2022

18 лютого 2022 року відбулася WINDO KYIV Conference III. Хоча дана конференція проводилась в умовах пандемії, її безумовно можна вважати заходом міжнародного масштабу, в якому була сконцентрована максимальна кількість іноземних фахівців, кожен з яких є професіоналом своєї справи і готовий ділитись своїм унікальним досвідом та інноваціями.

Одним із спікерів конференції була наша колега, Катажина Ковальська, технічний радник в Euroglas Polska з доповіддю «Як засклити будинок, щоб він був комфортним, енергоефективним, безпечним та тихим».

Конференція проводилась в гібридному форматі: онлайн та наживо. Стрім конференції тривав майже 9 годин, протягом яких експерти не тільки виступали, але й відповідали на запитання слухачів, що дозволило зробити її більш живою та динамічною.

Окрему подяку хочемо висловити організаторам WINDO KYIV Conference III Сергію Кожевнікову Журнал "Віконні технології" та Михайлу Орленку Компанія Вікна-Стар, завдяки яким був влаштований такий корисний захід. Чекаємо на нові події!