Теплий склопакет – важлива складова всього фасаду

31.01.2022

Як відомо, склопакет займає 90% всього скління, і відповідно його якість впливає на весь фасад. Тепловіддача та звукоізольованість склопакету впливають на комфорт життя. Звичайно, не треба забувати про деталі — профіль, фурнітуру та якісний монтаж конструкції. У виробництві світлопрозорих конструкцій немає дрібниць — усе має значення.

Поговоримо про дистанційну рамку Edgetech

Гнучка дистанційна рамка Super Spacer фірми Edgetech дуже ≪тепла≫ і має покращені характеристики тепло- та звукоізоляції.

Основними відмінностями дистанційного профілю Super Spacer від стандартних профільних систем є те, що він не має у своїй структурі металу – в ін гнучкий і вже містить у собі вологопоглинач, необхідний для нормальної роботи склопакета під час його експлуатації. Завдяки відсутності металу в структурі дистанційного профілю Super Spacer знижуються тепловтрати склопакета у крайовій зоні. І як наслідок – підвищується температура внутрішнього скла в зимовийперіод, особливо в склопакетах, що мають товщину менше 36 мм.

Дистанційний профіль Super Spacer має теплопровідність у 950 разів меншу, ніж теплопровідність алюмінієвої дистанційної рамки. Ймовірність утворення конденсату на внутрішньому склі знижується більш ніж на 70%, а у двокамерних склопакетах з товщиною понад 44 мм – на 90%. Склопакети, виготовлені із застосуванням Super Spacer, мають підвищену звукоізоляцію + 2 dB у порівнянні зі склопакетами аналогічної конфігурації, виготовленими на алюмінієвих чи сталевих дистанційних рамках. Завдяки пористій структурі звукові коливання через таку дистанційну рамку передаються набагато гірше, ніж через жорстку алюмінієву.

Висока якість виготовлення

В компанії Glas Trosch монтаж дистанційних рамок Super Spacer проводиться за допомогою спеціальних, повністю роботизованих машин-аплікаторів із дуже високою точністю розміщення, це особливо важливо для двокамерних склопакетів. Аплікатор не тільки монтує дистанційну рамку Super Spacer на скло, а ще й загинає його в кутах, при цьому лицьова частина підрізається під 45 градусів. У такий спосіб ми отримуємо гарну візуалізацію дистанційної рамки за рахунок відсутності стиків, які завжди присутні при використанні алюмінієвої гнутої дистанційної рамки, і лише один стик по контуру, що набагато краще, ніж складання дистанційної рамки на куточках.

Монтаж дистанційної рамки за допомогою аплікатора дозволяє досягти чудових показників – виключається зміщення дистанційних рамок відносно один одного в двокамерних склопакетах площею більше 3 м2.

В Україні на сьогоднішній день лише компанія Glas Trosch має технологію автоматичного складання склопакетів із застосуванням гнучкої силіконової дистанції Super Spacer.

Склопакети великих форматів та нестандартних форм

Склопакети великого розміру збираються у вертикальному положенні (не в горизонтальному, як на ручних лініях), що унеможливлює утворення лінзи в результаті ≪обвисання≫ великих склопакетів на горизонтальному столі герметизації, що дуже впливає на зовнішній вигляд всього фасаду. А також зберігає початковий рівень аргону. Швидкість складання великих двокамерних склопакетів (близько 5 м2) досягає 100 м2 на годину.

Виготовлення склопакетів нестандартної форми (арки, круги тощо) із застосуванням гнучкої дистанційної рамки Super Spacer відбувається досить просто, і візуально такий склопакет виглядає краще, ніж склопакет із гнутою алюмінієвою дистанційною рамкою, тому що метал при згинанні неминуче має видимі складки.