Онлайн конференція «WINDO KYIV Conference ALU»

01.10.2021

Вчора, 30 вересня 2021 року, відбулася масштабна онлайн конференція «WINDO KYIV Conference ALU» до якої долучилися професіонали в сфері віконної, фасадної, дверної та загалом будівельної галузей України та ділилися власним досвідом і знаннями. Програма конференції була дуже насиченою та цікавою. Вона складалася з 3 блоків, які поєднували в собі дискусію експертів, блок з доповідями про алюміній в скляній галузі та блок про сонцезахист. Спікером заходу був наш німецький колега, керівник відділу продажів Glas Trösch AG – Герман Фолькер,  з доповіддю на тему «Гартоване скло та триплекс в склопакеті для внутрішнього та зовнішнього застосування». Пан Фолькер розповід про популярні продукти від компанії Glas Trösch та їхні переваги, а також на яких ринках вони представлені.

Стрім конференції тривав більше 8 годин, протягом яких експерти не тільки виступали, але й відповідали на запитання слухачів, що дозволило зробити її більш живою та динамічною.

Окрему подяку хочемо висловити організаторам WINDO KYIV Conference ALU Сергію Кожевнікову та Михайлу Орленку, завдяки яким був влаштований такий корисний захід.

Чекаємо на нові події.