Інтерв'ю генерального директора Олега Зеленого для журналу "Віконні технології"

09.04.2021

Нещодавно генеральний директор групи компаній Глас Трьош Україна і Молдова, Олег Зелений дав інтерв’ю журналу «Віконні технології». Окрім основної теми, про тенденції ринку переробки скла, було обговорено ряд важливих та цікавих питань, що стосуються безпосередньо компанії Глас Трьош, а також ринку скла в цілому.

Олег Зелений поділився яким став 2020 рік для компанії, наскільки сильно вплинула пандемія на динаміку розвитку та які перспективи чекають в майбутньому.

Також було обговорено технічні моменти виробництва склопакетів, а саме особливості використання теплої дистанції та динаміку росту попиту на склопакети з такою дистанцією. Олег поділився в інтерв’ю про використання такої дистанції на підприємствах Глас Трьош Україна.

Крім того, було обговорено автоматизацію виробництва на підприємствах та наскільки такі процеси є необхідними в теперішній час.

Про власний та закордонний досвід у виробництві нестандартних склопакетів з використанням емальованого скла, безкаркасних та безрамкових рішень поділився Олег Зелений.

Слід відмітити позитивну динаміку у використанні енергозберігаючого, мультифункціонального та безпечного скла на українському ринку, а також всередині компанії Глас Трьош. Про це та інше детальніше в інтерв’ю за посиланням нижче.

https://www.youtube.com/watch?v=lkuq7neldSw&t=3199s