InterBuildExpo 2021

25.03.2021

В рамках виставки InterBuild за сприяння Асоціації учасників ринку вікон та фасадів, з 17 по 19 березня 2021 року відбулася важлива подія року в сфері виробництва вікон та фасадів – FENSTER БУД.

Дана подія була присвячена обговоренню важливих питань з виробниками скла та комплектуючих. Порядок денний складався з різноманітних дискусій та майстер класів, що стосувалися важливих питань у віконній сфері:

1. Зміни в законодавстві та нормативній базі, і чи врятують такі зміни від неякісних виробів.

2. Сертифікація і для чого вона потрібна

3. Прогнози щодо розвитку віконної галузі.

4. Новинки дизайну, безпеки та вимоги до якості вікон та дверей.

Учасники також мали змогу обговорити український віконний ринок та що варто очікувати в найближчі роки.

Задля максимального залучення усіх бажаючих, а також з метою поділитися корисною та важливою інформацією, організатори виставки транслювали майстер-класи та обговорення експертів онлайн.

Представники компанії Glas Trösch також брали активну участь в дискусіях. Сергій Сорокун (комерційний директор Glas Trösch Ukraine) взяв участь в панельній дискусії постачальників та переробників скла та комплектуючих. Учасники обговорювали питання  що стосувалися аналізу та стану ринку скла та комплектуючих, впливу комплектуючих на якість склопакетів, а також застосування термічно загартованого та безпечного скла.

Асоціація учасників ринку вікон та фасадів організувала ряд майстер класів з інтерактивним онлайн спілкуванням, що стосувалися: монтажу вікон, дверей та профільних систем різних виробників; дизайну, безпеки; використання фурнітури та систем затінення і утеплення фасадів; розсувні та огороджувальні системи та багато іншого.

Хочемо подякувати Асоціації учасників ринку вікон та фасадів за можливість взяти участь в даному заході, а також поділитися власним досвідом і почерпнути корисну інформацію для себе. На жаль, останні події диктують нам свої вимоги, проте, це не заважає нам розвиватися завдяки сучасним технологіям.