Правова інформація

Відповідальність

1. Обмеження відповідальності

Автор ретельно опрацьовує зміст цього веб-сайту і вживає заходів щодо його регулярного оновлення. Проте, він розрахований на надання лише загальної інформації, яка не може замінити детальну індивідуальну консультацію, що проводиться з потенційним покупцем, щоб допомогти йому зробити свій вибір. Автор не гарантує точність, повноту або достовірність інформації, що міститься на веб-сайті та не несе відповідальності за неточності, можливі помилки, її несвоєчасність або інші недоліки в розміщеної на веб-сайті інформації. Автор не дає гарантій з приводу своєчасності, точності та повноти інформації на веб-сайті, а також з приводу безперешкодного доступу до нього в будь-який час.

Автор не несе відповідальності за несприятливі наслідки, а також за будь-які збитки, завдані внаслідок відвідування веб-сайту, включаючи, але не обмежуючись, будь-якими збитками, завданими вірусами, що завдали шкоди Вашому комп'ютерному обладнанню, і / або використанням будь-якої інформації та матеріалів, розміщених на веб-сайті.

2. Використання посилань

На сторінках даного веб-сайту містяться посилання на інші веб-сайти, які підтримуються третіми особами і вміст яких невідомий Автору даного веб-сайту. Автор не несе ніякої відповідальності за зміст веб-сайтів третіх осіб, на які виконується перехід по посиланнях. Посилання на сайти третіх осіб націлені лише на те, щоб зробити простішою навігацію по таких веб-сайтах.

Автор не несе ніякої відповідальності за будь-яке порушення авторських прав, прав на товарні знаки або іншу інтелектуальну власність, порушення особистих немайнових прав, які мають місце на веб-сайті, посилання на який міститься на даному веб-сайті.

3. Авторські права

Всі тексти, зображення, відео, аудіо та інші твори, опубліковані на цьому веб-сайті, є об'єктом інтелектуальних прав GLAS TRÖSCH або ТОВ УКРГЛАС, ТОВ ГЛАС ТЬОШ КИЇВ при відсутності будь-яких інших вказівок. Будь-яке копіювання, поширення, зберігання, передача, пересилання, відтворення або репродукція змісту без письмового дозволу правовласника заборонені.

4. Захист інформації

Введення будь-якої особистої або комерційної інформації в онлайн-додатки (адреси електронної пошти, імена, адреса) здійснюється на добровільних засадах користувача.

5. Строк дії зазначеного обмеження відповідальності

Це виключення відповідальності слід розглядати як невід'ємну частину веб-сайту, на якому опубліковано посилання на цю сторінку. Якщо частини або окремі формулювання цього тексту не відповідають, більш не відповідають або частково не відповідають чинним законодавчим положенням, то це не зачіпає інших частин документа з точки зору їх змісту та їх юридичної сили.

Відповідальна особа за зміст веб-сайту

ГЛАС ТРЬОШ УКРАЇНА
вул. Машинобудівна, 50
03067 Київ


Тел.: +380 44 594-69-06 
Факс: +380 44 594-69-04

info(at)glastroesch.ua

КОНЦЕПЦІЯ І РОЗРОБКА ВЕБ-САЙТУ